Zeer royale tweekapper op een kavel van bijna 400 m2!

+ Royaal uitgebouwde tweekapper
+ Rustige locatie dichtbij het buitengebied van Rijssen
+ 6 slaapkamers en 2 badkamers aanwezig.
+ 150 m2 woonoppervlakte
+ Energielabel A.

Ben jij op zoek naar een woning met ruimte? Dan moet je zeker eens komen kijken bij deze tweekapper aan de Roelf Bosmastraat 116 in Rijssen. De woning is door de vorige eigenaren zeer royaal uitgebouwd. Hierdoor zijn er boven onder andere 6 slaapkamers en twee badkamers aanwezig. Beneden zie je deze ruimte voornamelijk terug in de tuingerichte woonkeuken en de ruime berging.

De woning is gelegen in het rustige deel van de Roelf Bosmastraat, op loopafstand van het bos en het buitengebied maar ook scholen en supermarkten zijn op gepaste afstand aanwezig. Door de ruime kavel heb je niet alleen binnenshuis ook maar ook buiten volop mogelijkheden om te genieten. Kortom een ideale gezinswoning!

Hebben we je nieuwsgierig gemaakt? Lees dan snel verder en plan een afspraak in voor een bezichtiging. We vertellen je graag meer!

Indeling

Begane grond
Bij aankomst vind je een ruime oprit met plaats voor meerdere auto’s en een carport. Via de voordeur kom je binnen in de hal, waar de meterkast, de trap naar de eerste verdieping en deur naar de woonkamer te vinden zijn. De woonkamer is ruim opgezet en door de vele raampartijen is dit een heerlijke lichte ruimte. Vanuit de woonkamer loop je naar de keuken, die is voorzien van alle benodigde apparatuur, zoals een vaatwasser, oven, magnetron, kookplaat en koelkast. Daarnaast vinden we op deze verdieping nog een tussenhal met toegang tot het toilet en de ruime inpandige berging. De berging is voorzien van een vaste kastenwand, CV opstelling en heeft toegang tot de tuin en de carport aan de voorzijde.

Even naar boven..
Op de eerste verdieping zijn er via de overloop vijf slaapkamers en twee badkamers te bereiken. De eerste twee slaapkamers en de ruime badkamer zijn gelegen boven het bestaande woonhuis. De eerste badkamer is voorzien van een wastafel, douchecabine en toilet. Bovendien is hier elektrische vloerverwarming aanwezig. De slaapkamers beschikken, mede door de dakkapellen, over voldoende ruimte. Verderop op de overloop vind je nog twee slaapkamers en de extra badkamer, die zijn gerealiseerd boven de berging en uitbouw van de woning. In de tweede badkamer bevindt zich een wasmachine- en drogeropstelling, wastafel en douche. Boven de uitbouw is nog een royale bergzolder te bereiken middels een vlizotrap.

De tweede verdieping is via een vaste trap te bereiken. Hier treffen we een overloop, bergruimte en een extra (slaap)-kamer.

En dan hebben we natuurlijk de ruime tuin nog!
De tuin is opgedeeld in twee verschillende delen, die wel met elkaar verbonden zijn. Zo beschikt de woning aan de achterzijde over een fraai aangelegd terras en is er een zij tuin aanwezig met veranda en veel groen. Er is altijd wel een plekje in de zon of schaduw te vinden!

Kenmerken / bijzonderheden
•Gebouwd in 1985 en royaal uitgebouwd in 1993
•Dak-, muur en vloerisolatie.
•Energielabel A
•16 zonnepanelen (opbrengst: 3200 KwH per jaar)
•Gelegen op een zeer royaal kavel van bijna 400 vierkante meter!

Vermelde maatvoeringen en gepubliceerde plattegronden zijn opgesteld binnen de kaders van de Branche Brede Meetinstructie; gebaseerd op NEN2580, met een onderverdeling in verschillende gebruiksoppervlakten. Omdat de publicatie ingevoerde gegevens via diverse, externe kanalen.