Zoekt u een goed onderhouden ruim woonhuis met een achtertuin uitkijkend op de weilanden, dan bent u hier aan het juiste adres. De woning is gelegen in het rustige en kindvriendelijke deel van de Helmerhoek, waarbij de alledaagse voorzieningen, zoals scholen, winkels, sportparken en OV voorzieningen, in de directe nabijheid te vinden zijn. Natuurgebied Landgoed de Helmer en recreatiegebied Het Rutbeek liggen op steenworp afstand evenals de oprit naar de A35.

Indeling:
Aan de voorzijde vindt u naast de voortuin uw eigen oprit en toegang tot de garage, die ook binnendoor bereikbaar is.

Begane grond:
Ruime entree, meterkast, kastruimte met o.a. een waterontharder, toilet met fontein (2021), en de trapopgang. Ruime woonkamer met een schuifpui , tuingericht en grenzend aan de weilanden met een schitterend landelijk uitzicht. Een dichte keuken (2021) met een modern keukenblok voorzien van een vaatwasser, oven, koelkast, vriezer, een inductiekookplaat met BORA afzuigsysteem en Quooker. Via de keukendeur heeft u toegang tot de tuin met verschillende terrassen en een groot zonnescherm.

Eerste verdieping:
Overloop, 2 ruime slaapkamers, waarbij de grootste slaapkamer op te splitsen is, waardoor er op deze verdieping weer 3 slaapkamers te realiseren zijn. Een ruime moderne badkamer met 2e toilet, een ruime inloopdouche, wastafelmeubel en badkamerkast (bouwjaar 2021).

Tweede verdieping:
Middels een vaste trap bereikbare zolderverdieping met sauna en veel opbergruimte. Ook hier bestaat de mogelijkheid een extra slaapkamer te realiseren.

Bijzonderheden:
-Bouwjaar 1994;
-Energielabel A;
-Schitterende ligging t.o.v. het buitengebied en voorzieningen;
-Tuin met landelijk uitzicht;
-Uitstekend onderhouden;
-Kavel 239 m²;
-Woonoppervlakte 128 m²;
-Inhoud 515 m³;
-Deels airco;
- Pelletkachel in de kamer;
-Voorzien van rolluiken.

Voorwaarden:
* De woning is ingemeten volgens de richtlijnen van het NRVT en is voorzien van een meetrapport;
* In de koopovereenkomst zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen;
* In de koopovereenkomst zal een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen.

Interesse in dit woonhuis?
Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorg. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.