Wat gaaf! Kom je snel kennis maken met jouw nieuwe huis?!

Jouw nieuwe luxe en complete hoekwoning is super gaaf en helemaal sleutel klaar! Een heerlijke ruime woning met garage / overkapping en berging en de tuin op het zuiden.
Wat zeg je daarvan.

Dit zijn toch zo al redenen genoeg om maar eens uitgebreid kennis te maken met de binnenkant van dit toffe huis?!
Kijk bijvoorbeeld mee tijdens onze live video! Met deze video die we live voor je streamen op Facebook kun je direct een eerste indruk krijgen van jouw nieuwe huis. Uiteraard hebben we deze video ook opgeslagen op deze site. Onder het kopje video op deze site kun je hem terug kijken zoveel als je wilt.
Zelf binnen kijken?! Doen. Onze makelaars staan voor je klaar. Bel / mail of app voor jouw persoonlijke afspraak met ons.

Deze leuke woning is helemaal gerenoveerd en voorzien van een nieuwe complete keuken, fraaie nieuwe badkamer, vloerverwarming op de begane grond, airco, cine-wall en is ook nog eens voorzien van 14 zonnepanelen. Hoe gaaf is dat !


Indeling:
Begane grond
Hal, entree, meterkast, garderobe, toilet, mooie ruime woonkamer met vloerverwarming en ruime eethoek. Fijne nieuwe en complete keuken met diverse inbouwapparatuur. De tuin op het zuiden is onderhoudsvrij en de garage / overkapping biedt lekker veel bergruimte evenals de vrijstaande schuur.

1e verdieping:
Overloop, drie mooie ruime slaapkamers, complete badkamer met inloopdouche, 2e toilet en wastafel.

2e verdieping:
Overloop, CV opstelplaats en aansluitingen voor wasmachine en droger.
Vierde kamer met dakkapel en veel ruimte.


Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren je om je eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van je toekomstige woonhuis!

Download de uitgebreide brochure voor alle details en info via deze site, ook het meetrapport van jouw nieuwe huis stellen we je graag ter hand. Wist je trouwens dat er pas een overeenkomst is gesloten wanneer de afspraken schriftelijk zijn vastgelegd tussen koper en verkoper. In deze overeenkomst zal een waarborgsom of bankgarantie van 10% van de koopsom dienen te worden gesteld door de koper.

Onze uitingen zijn met de grootste zorg en zorgvuldigheid samengesteld. Het interne Kamphuis Makelaars kwaliteitskeurmerk is hierop van toepassing en sluit foutjes vrijwel uit. Maar.... eventuele onjuistheden geven geen rechten of anderszins aanspraken. Wij adviseren je dan ook alle informatie te controleren en zo nodig na te meten. Aan deze aanbieding of onze overige uitingen op Facebook, Instagram, Tik Tok of gelijkwaardig kunnen geen rechten worden ontleend.