Hé daar heb je weer die warme, donkerrode gevelsteen met een sierlijke architraaf. Dit is die kenmerkende bouwstijl die je meteen herkent: deze hoekwoning ademt karakter. Het is zo’n huis waar je oog op valt als je door de wijk fietst. Charmant met een stoere uitstraling, eigen oprit en volop mogelijkheden binnen. En dat alles op een geliefde locatie, vlak bij het centrum van Oldenzaal.

Aan de achterzijde is uitgebouwd, waardoor de living heerlijk ruim aanvoelt. De eetkamer grenst direct aan de tuin en wordt overspoeld met licht. De woonkamer aan de voorzijde heeft vrij uitzicht over het groen en biedt een fijne plek om te ontspannen.

De keuken is netjes, maar vraagt om een update. De ruimte is er: een lang werkblad, gaskookplaat, inbouwapparatuur en doorloop naar de bijkeuken. En daarachter? Een multifunctionele extra kamer, nu ingericht als hobbyruimte.

Op de eerste verdieping vind je twee slaapkamers met vaste kasten en op de overloop nog wat ruimte om te bergen. De badkamer is ruim, een geeft je de kans om hier iets moois van te maken. De vaste trap naar de zolder brengt je bij een derde slaapkamer met dakkapel en bergruimte.

En dan die tuin... Ligt heerlijk op het zuidoosten, is onderhoudsvriendelijk aangelegd én biedt volop plek voor lange zomeravonden, gezellige borrels of gewoon even helemaal niks. Een schuur en achterom maken het praktisch en compleet.

En dan nog dit: tijdens carnaval zit je hier op misschien wel het gezelligste hoekje van de hele stad. De optocht komt letterlijk langs je voordeur. En dat feestje? Dat beleef je vanaf de eerste rang.

Tip: Investeer in nieuwe kozijnen, dat zal direct ten goede komen aan het comfort, de isolatie én de uitstraling. Zie jij de mogelijkheden? Kom sfeer proeven en ontdek hoe jij van dit karaktervolle huis jouw nieuwe thuis maakt.